Başvuru Formu 1 2

Kurumsal YAZIMIZ

Sporun uzun vadede, hem fiziksel hem de ruhsal getirileriyle olumlu bir yatırım olduğu bilinciyle hareket eden Elit Spor Kulübü, ruh ve beden sağlığı yerinde, dinamik, hızlı düşünebilen ve karar verebilen, aktif, takım ruhunu taşıyan ve sorumluluk sahibi bireyler yetiştirerek sporun dünya çapında gelişmesini sağlamak amacıyla spor etkinliklerine önem vermektedir.

Amacımız:

• Sporu bir yaşam biçimi olarak benimseyen sağlıklı nesiller yetiştirmek,
• Gençlerimizin seçtikleri spor dallarında becerilerini geliştirerek onlara ulusal ve uluslararası alanlarda başarılı olmanın onurunu yaşatmak,
• Zaferi ve yenilgiyi hazmedebilen faydalı sporcular yetiştirerek Türk sporunun saygın bir şekilde temsil edilmesini sağlamak.

Yüzme ve Tenis etkinlikleri Elit Spor Kulübü kurucusu Uzman Antrenörümüz Halil KUZU ve ekibi tarafından yürütülmektedir.
Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde Anafartalar Kapalı Olimpik Yüzme Havuzu ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Tenis Kortlarında uzman antrenörler ile birlikte yapılmaktadır. Etkinliklerimize katılan öğrenciler önce yaş seviyelerine göre gruplandırılıp; yapılan çalışmalar doğrultusunda tecrübe, yetenek ve becerilerine göre gruplandırılmaktadır.
Spor Kulübümüz bünyesinde, yüzme ve tenis etkinlikleri başarıyla sürdürülmektedir.